Rooster

Met alle activiteiten

Kies in het menu het rooster per activiteit.

zondag 19 mei 2024  - 11:30 uur
Voorganger: ds. Anne Rienks
Kinderwerk: geen kinderwerk
Ouderling: Bart Verhaar
Diaken: Jan Kortleve
Lezer: Ilse MacLeane
Koster: Erik Dekker
Muziek: Teunis
Audio: Steven van den Berge
Beam: Jan van Loon
Welkom: Fam. Holwerda
Koffie: PLUS - Gildenwijk
Bloemen: Familie Van Eijk
Creche: Marian Verhagen, Merith Mulder
zondag 26 mei 2024  - 11:30 uur
Voorganger: ds. Anne Rienks
Kinderwerk: Kanjers en Bijbelklas
Ouderling: Willem Bekkink
Diaken: Saakje Elzinga
Lezer: Hilda Oosterhuis
Koster: Maurits Wild
Muziek: Evelien
Audio: Wout van Gelder
Beam: Lars Pince van der Aa
Welkom: Fam de Hoop
Koffie: Annieke Boom & Ernst Loor
Bloemen: Familie Van Loon
Creche: Aline Streefkerk, Tieme Streefkerk
zondag 26 mei 2024  - 19:00 uur
Omschrijving: Leerdienst
Voorganger: ds. Geert van Dijk
Ouderling: Willem Bekkink
Diaken: Jan Kortleve
Koster: Maurits Wild
Audio: Egbert van den Berg
Beam: Lars Pince van der Aa
zaterdag 1 juni 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: Hoogdalem, Vuren en Leerdam
zondag 2 juni 2024  - 11:30 uur
Omschrijving: Viering Heilig Avondmaal
Voorganger: ds. Anne Rienks
Kinderwerk: Sterren en Parels
Ouderling: Jantsje Jongsma
Diaken: Saakje en Jan
Lezer: Harro van Heukelum
Koster: Haaye Jongsma
Muziek: Jaap
Audio: Leon Hamelink
Beam: Randy Bikker
Welkom: Fam. Hopman
Koffie: Fam. Dees
Bloemen: Familie Verhaar
Creche: Jolanda Mulder, Merith Mulder
zondag 9 juni 2024  - 11:30 uur
Voorganger: ds. Peter Colijn
Kinderwerk: Kanjers en Bijbelklas
Ouderling: Benne Holwerda
Lezer: Robert Sijbrandi
Koster: Arjo de Vroome
Muziek: Rob
Audio: Wout van Gelder
Beam: Michel van Laviere
Welkom: Fam. IJsselstijn
Koffie: Fam. Dekker
Bloemen: Familie Weerheijm
Creche: Manouk Pince vd Aa, Rhodé de Haan
zaterdag 15 juni 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: Binnenstad, Woudrichem en Geertruidenberg
zondag 16 juni 2024  - 11:30 uur
Voorganger: ds. Anne Rienks
Kinderwerk: Sterren en Parels
Ouderling: Gerrit Leppink
Diaken: Jan Kortleve
Lezer: Martin Cornet
Koster: Erik Dekker
Muziek: Teunis
Audio: Egbert van den Berg
Beam: Christiaan Streefkerk
Welkom: Fam. Jongsma
Koffie: PLUS - Haarwijk
Bloemen: Familie Mak
Creche: Baukje van Dam, Esmee Dekker
zondag 16 juni 2024  - 19:30 uur
Omschrijving: &ZOmer
zondag 23 juni 2024  - 11:30 uur
Omschrijving: Buitendienst
Voorganger: ds. Anne Rienks
Kinderwerk: Kanjers en Bijbelklas
Ouderling: Marc van der Lee
Diaken: Saakje Elzinga
Lezer: Reinier Mulder
Koster: Maurits Wild
Muziek: Jaap
Audio: Steven van den Berge
Beam: Randy Bikker
Welkom: Fam. Klapwijk
Koffie: Fam. Drewes
Bloemen: Familie Smit
Creche: Lianne Bekkink, Marit Rozendaal
zaterdag 29 juni 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: Schutterswijk, Stalkaarsen en Hardinxveld-Giessendam
zondag 30 juni 2024  - 11:30 uur
Voorganger: ds. Joop Schreuder
Kinderwerk: Sterren en Parels
Lezer: Michiel Mak
Koster: Haaye Jongsma
Muziek: Evelien
Audio: Leon Hamelink
Beam: Jan van Loon
Welkom: Fam. Knol
Koffie: Fam. Van Eijk
Bloemen: Familie Van de Minkelis
Creche: Lucretia vd Lee, Annelie Sijbrandi
zondag 7 juli 2024  - 11:30 uur
Omschrijving: Viering Heilig Avondmaal
Kinderwerk: Kanjers en Bijbelklas
Diaken: Jan Kortleve
Lezer: Petra van de Minkelis
Koster: Arjo de Vroome
Muziek: Rob
Audio: Egbert van den Berg
Beam: Lars Pince van der Aa
Welkom: Fam. Kortleve
Koffie: Fam. De Haan
Bloemen: Familie Bekkink
Creche: Maartje Schenkel, Esther de Haan
zaterdag 13 juli 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: Gildenwijk / Schelluinen
zondag 14 juli 2024  - 11:30 uur
Lezer: Kees van de Leer
Koster: Erik Dekker
Beam: Christiaan Streefkerk
Welkom: Fam. de Kraker
Koffie: PLUS - Lingeschild
Bloemen: Familie Scholtens
Creche: Sharon van Campenhout, Renske Mulder
zondag 21 juli 2024  - 11:30 uur
Voorganger: ds. Anne Rienks
Lezer: Marike de Haan
Koster: Maurits Wild
Beam: Nieko Fokkema
Welkom: Fam. v Laviere
Koffie: Fam. Hamelink
Bloemen: Familie Oosterhuis
Creche: Anna de Kraker, Sarah Blootens
zaterdag 27 juli 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: HALM-wijk
zondag 28 juli 2024  - 11:30 uur
Voorganger: ds. Anne Rienks
Lezer: Bertus den Toom
Koster: Haaye Jongsma
Beam: Randy Bikker
Welkom: Fam. v/d Lee
Koffie: Fam. Helder
Bloemen: Familie Den Toom
Creche: Tirzha vd Lee, Elke vd Berg
zondag 4 augustus 2024  - 11:30 uur
Omschrijving: Viering Heilig Avondmaal
Voorganger: ds. Anne Rienks
Lezer: Aline Streefkerk
Koster: Arjo de Vroome
Beam: Michel van Laviere
Welkom: Fam. v/d Leer
Koffie: Fam. Van Heukelum
Bloemen: Familie Hamelink
Creche: Christine Kers, Marit Rozendaal
zaterdag 10 augustus 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: Lingeschild
zondag 11 augustus 2024  - 11:30 uur
Lezer: Susanne Schoonderbeek
Koster: Erik Dekker
Beam: Nieko Fokkema
Welkom: Zr v/d Leij en zr Koole
Koffie: PLUS - Laagdalem Noord
Bloemen: Familie Helder
Creche: Manouk Pince vd Aa, Rhodé de Haan
zondag 18 augustus 2024  - 11:30 uur
Voorganger: ds. Anne Rienks
Lezer: Jeanice Stallinga
Koster: Maurits Wild
Beam: Lars Pince van der Aa
Welkom: Fam. Leppink
Koffie: Fam. Holwerda
Bloemen: Saakje Elzinga
Creche: Marian Verhagen, Annelie Sijbrandi
zaterdag 24 augustus 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: Laagdalem Noord
zondag 25 augustus 2024  - 11:30 uur
Lezer: Alet van Eijk
Koster: Haaye Jongsma
Beam: Christiaan Streefkerk
Welkom: Fam. v Loon
Koffie: Fam. De Hoop
Bloemen: Jopie Koole
Creche: Baukje van Dam, Merith Muder
zondag 1 september 2024  - 11:30 uur
Omschrijving: Viering Heilig Avondmaal
Voorganger: ds. Anne Rienks
Lezer: Jopie Koole
Koster: Arjo de Vroome
Beam: Randy Bikker
Welkom: Br. Loor
Koffie: Fam. Ijsselstijn
Bloemen: Familie van Loon
Creche: Lucretia vd Lee, Esther de Haan
zaterdag 7 september 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: Laagdalem Zuid
zondag 8 september 2024  - 11:30 uur
Lezer: Diane Pince van der Aa
Koster: Erik Dekker
Welkom: Fam. Macleane
Koffie: PLUS - Laagdalem Zuid
Bloemen: Marian Verhagen
zondag 15 september 2024  - 11:30 uur
Lezer: Jan de Kraker
Koster: Maurits Wild
Welkom: Fam. Mak
Koffie: Fam. Jongsma
Bloemen: Nayomi van der Worp
Creche: Lianne Bekkink, Renske Mulder
zaterdag 21 september 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: Hoogdalem, Vuren en Leerdam
zondag 22 september 2024  - 11:30 uur
Lezer: Johan van de Minkelis
Koster: Haaye Jongsma
Welkom: Fam. Martheze
Koffie: Fam. Klapwijk
Bloemen: Familie De Vos
Creche: Maartje Schenkel, Sarah Blootens
zondag 29 september 2024  - 11:30 uur
Lezer: Ilse MacLeane
Koster: Arjo de Vroome
Welkom: Fam. Mellisant
Koffie: Fam. Knol
Bloemen: Familie Holwerda
Creche: Sharon van Campenhout, Annemijn Schoonderbeek
zaterdag 5 oktober 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: Binnenstad, Woudrichem en Geertruidenberg
zondag 6 oktober 2024  - 11:30 uur
Omschrijving: Viering Heilig Avondmaal
Lezer: Hilda Oosterhuis
Koster: Erik Dekker
Welkom: Fam. v/d Minkelis
Koffie: PLUS - Hoogdalem
Bloemen: Familie Cornet
Creche: Jolanda Mulder, Elke vd Berg
zondag 13 oktober 2024  - 11:30 uur
Lezer: Elma van Heukelum
Koster: Maurits Wild
Welkom: Fam. Mulder
Koffie: Fam. De Kraker
Bloemen: Familie Pince van der Aa
Creche: Anna de Kraker, Merith Mulder
zaterdag 19 oktober 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: Schutterswijk, Stalkaarsen en Hardinxveld-Giessendam
zondag 20 oktober 2024  - 11:30 uur
Lezer: Robert Sijbrandi
Koster: Haaye Jongsma
Welkom: Fam. Oosterhuis
Koffie: Fam. Kortleve
Bloemen: Familie Van den Berge
Creche: Tirzha vd Lee, Rhodé de Haan
zondag 27 oktober 2024  - 11:30 uur
Lezer: Martin Cornet
Koster: Arjo de Vroome
Welkom: Fam. Pince v/d Aa
Koffie: Fam. Van der Lee
Bloemen: Familie Van der Leer
Creche: Christine Kers, Esmee Dekker
zaterdag 2 november 2024  - 10:00 uur
Schoonmaak: Gildenwijk / Schelluinen
zondag 3 november 2024  - 11:30 uur
Omschrijving: Viering Heilig Avondmaal
Lezer: Reinier Mulder
Koster: Erik Dekker
Welkom: Fam. v/d Plas
Koffie: PLUS - Binnenstad
Bloemen: Familie Van der Plas
Creche: Bianca Bartels, Marit Rozendaal
zondag 10 november 2024  - 11:30 uur
Lezer: Jojanneke van den Berg
Koster: Maurits Wild
Welkom: Fam. Rozendaal
Koffie: Fam. Van der Leer
Bloemen: Familie Van Eijk
Creche: Baukje van Dam, Annelie Sijbrandi
zondag 17 november 2024  - 11:30 uur
Lezer: Kees van de Leer
Koster: Haaye Jongsma
Welkom: Fam. Schenkel
Koffie: Fam. Van Loon
Bloemen: Familie Van Loon
Creche: Lianne Bekkink, Esther de Haan
zondag 24 november 2024  - 11:30 uur
Lezer: Marike de Haan
Koster: Arjo de Vroome
Welkom: Fam. Scholtens
Koffie: Fam. Macleane
Bloemen: Familie Verhaar
Creche: Lucretia vd Lee, Renske Mulder
zondag 1 december 2024  - 11:30 uur
Omschrijving: Viering Heilig Avondmaal
Lezer: Bertus den Toom
Koster: Erik Dekker
Welkom: Fam. Schoonderbeek
Koffie: PLUS - Schutterswijk
Bloemen: Familie Weerheijm
Creche: Maartje Schenkel, Sarah Blootens
zondag 8 december 2024  - 11:30 uur
Lezer: Aline Streefkerk
Koster: Maurits Wild
Welkom: Fam. Schreuder
Koffie: Fam. Mak
Bloemen: Familie Mak
Creche: Sharon van Campenhout, Annemijn Schoonderbeek
zondag 15 december 2024  - 11:30 uur
Lezer: Susanne Schoonderbeek
Koster: Haaye Jongsma
Welkom: Fam Sybrandi
Koffie: Fam. Van de Minkelis
Bloemen: Familie Smit
Creche: Jolanda Mulder, Elke vd Berg
zondag 22 december 2024  - 11:30 uur
Lezer: Jeanice Stallinga
Koster: Arjo de Vroome
Welkom: Fam. Streefkerk
Koffie: Fam. Mulder
Bloemen: Familie Van de Minkelis
Creche: Anna de Kraker, Merith Mulder
zondag 29 december 2024  - 11:30 uur